Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď dotaz
dotaz
janik
Anonymní

Citovat
Prosím vás co to znamená NEJSOU VOLNE SLOTY ?? Ukazuje mi ti v 90% Děkuji
kopacak
elév
elév

Citovat
To znamená, že od toho člověku už nemůžeš stahovat a to kvůli slotům. Slot je jaxi taxi dalo by se říct volný místo na stahování. Každej člověk si těch slotů může nastavit kolik chce (např. já mám 4 myslím) a jak už jsem říkal tak je to něco jako volný místo ke stahování a když se tomu člověku od kterýho stahuješ ty sloty dojdou (to se stane tak, že od něj už nějaký lidi stahujou a ty sloty mu zabrali) tak se ti stahování zastaví... Když máš třeba nastavený 4 sloty a stahuje od tebe třeba 4 a chce od tebe stahovat další tak mu to ukáže že nemáš už sloty

to že ti to ukazuje v 90% to opravdu netuším... vliv na stav stahování to myslím nemá
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kopacakOdeslat soukromou zprávu
jen doplním...
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
... radím vydržet. vždycky se mi zatím stalo, že se sloty časem uvolnily.

můžeš ještě zkusit postup v záložce vyhledávání, kterým si můžeš vyhledat náhradní zdroje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
dotaz
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.