Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pomocte
Pomocte
Anonymní

Citovat
Mam passive Ip adresu ale stahovat nemohu od nikoho vzdycky se napise connecting a nic.Kdyztak prosim napiste kde je chyba.
Anonymní

Citovat
a jeste neco cekam treba deset minut a nic tak to spojeni vzam.Kdyztak reknete kdybych mel cekat dele na to spojeni.Ale asi mam neco spatne v nastaveni Embarassed
Predem dik Laughing
ceske huby
sam
Anonymní

Citovat
Ahoj! Nechce mi pripojit zadny cesky hub a vzdycky mi vypise tohle. Mam verzi 0.403E
<System> This Hub is running version 0.9.8c (Fri Dec 10 14:00:00 CET 2004) of VerliHub (RunTime:2weeks 1days ).
<System> Too little slots for the number of hubs (hubs/slots ratio), max ratio is 1
Oběma!!!
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Anonyme: jestli jsi passive, tak to doufám máš i v DC++ zvolené. Jestli ano a pořád to nejde, tak je chyba mimo dc++ a to zřejmě ve Firewallu. Koukni se do FAQ, kde je to rozepsáno

Same: nechce tě to tam pustit proto, že máš otevřeno málo upload slotů. Musíš jít do settings/sharing a zvětšit tam číslo pro upload sloty.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Anonymní

Citovat
Ehm ja bych se potreboval na neco optat je to takva banalita ale prosim vas jak se mazou sobory se seznamu ktere sem chtel stahnout ale pak sem si to rozmyslel
Anonymní

Citovat
Anonymous napsal:
a jeste neco cekam treba deset minut a nic tak to spojeni vzam.Kdyztak reknete kdybych mel cekat dele na to spojeni.Ale asi mam neco spatne v nastaveni Embarassed
Predem dik Laughing

Taky mi to děla pořad mi píše řipojuji se nebo čas vypšel
Porty
Hokejman
Anonymní

Citovat
Dá se nějak zjistit jestli mám zablokovaný porty pro dc?[/b]
(CZ)Seek
Anonymní

Citovat
Anonymous napsal:
Ehm ja bych se potreboval na neco optat je to takva banalita ale prosim vas jak se mazou sobory se seznamu ktere sem chtel stahnout ale pak sem si to rozmyslel

Maže se to v záložce Fronta souborů (Download queue) normálně klávesou Delete na pravým tlačítkem myši.
(CZ)Seek
Anonymní

Citovat
Anonymous napsal:
Anonymous napsal:
Predem dik Laughing

Taky mi to děla pořad mi píše řipojuji se nebo čas vypšel

Na 99% máš nastaveno Active a ve skutečnosti seš Passive.
Re: Porty
(CZ)Seek
Anonymní

Citovat
Hokejman napsal:
Dá se nějak zjistit jestli mám zablokovaný porty pro dc?[/b]

No podle mě to zjistíš hlavně používáním DC++.
ISP buď porty pro DC++ úplně blokujou nebo jen značně sníží rychlost připojení, když zjistí, že seš na DC++. To platí i pro další P2P sítě.
nemo
elév
elév

Citovat
Funguje DC++ na W98SE? Mám tenhle operační systém a nechce se mi ani spustit instalační program. Řve to na mě, že tomu chybí nějaký *.dll soubory, a když je stáhnu z webu, říká zas, že blablabla.dll je propojen na chybějící export jinýho blabla.dll. Nevíte někdo co s tím? Dík.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nemoOdeslat soukromou zprávu
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Řešení jak spustit DC++ pod Windows 98 a WinME je zde http://www.dcplusplus.unas.cz/phorum/viewtopic.php?t=47&highlight=win98

Naposledy upravil Administrator dne čt duben 28, 2005 9:32 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
4sam
jarinCL
Anonymní

Citovat
same pise ti to, hub/slot ratio...... musis mit stejne nebo vic upload slotu, nez spustenych hubu Smile jarinCL
Re: Pomocte
Ptak6
elév
elév

Citovat
[Muzete mi pomoct kde mam prosim vas stahnou dc++ dik mocccc sem plne vedle
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ptak6Odeslat soukromou zprávu
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Ptaku vpravo ve sloupci jsou odkazy asi na 20 ruznych klientu. Ja osobne bych asi doporucil nejakou ceskou praci. Bud CZDC++ nebo StrongDC++.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Porty
Anonymní

Citovat
Jak se to vůbec používá . Lama
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Návody a nastavení a Vyhledávání

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.