Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Mám problém z Češtinou
Mám problém z Češtinou
AstralniCestovatel
elév
elév

Citovat
V návodu nastavení DC strong píšete, že si mám stáhnout Češtinu na stejném serveru jako samotný program. Jenže ne webu kde jesem si stáhnul ten program je čeština nějaká divná... Otevře se explorer a v něm spousta přeložných věcí z DC, ale jak jí mám dostat do programu??? Předem Díky a zatím Čau
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstralniCestovatelOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
AstralniCestovatel
elév
elév

Citovat
Tak už nic... omluvám se, trošku jsem to zpletl... Dík moc
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstralniCestovatelOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
upřesnění
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
pro všechny další, co maj problémy s instalací překladu, tak se to dělá zde:

"Zvolíme v nastavení položku "Apperance" v jejíž spodní části "Language file" najdeme soubor s překladem na disku. ===>

Po tomto kroku je třeba program zavřít a znovu spustit. Po spuštění by měl program "mluvit" česky"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mantis religiosa
Anonymní

Citovat
Nemluví... Sad((
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
Mantis religiosa napsal:
Nemluví... Sad((

tak máš vadnej strong nebo češtinu obojí si stáhni u mě na xpojntu tam je to prověřené

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.