Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď test - klient
test - klient
Tatranka
Anonymní

Citovat
pridej do srovnani DCDM++ web: http://flow84.no-ip.org/dcstuff/DCDM/?page=download
a u me pak do nej najdes češtinu pravě ji pro mě Hyena dokončil Smile)
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Asi mi čteš myšlenky, bo co... Very Happy

Teď jsem právě DCDM dokončil, ale o téhle svn verzi jsem neměl tušení, takže jsem to dělal na klasickou asi 3/4 roku starou verzi. Čeština z klasického dc++ mi tam dělala chaos, takže za češtinu dík dvojnásob.

btw, právě předělávám celou sekci srovnání klientů a vlastně i upravuju web.

Určitě seš po dovolený plnej sil, tak asi skočim na kus řeči Wink

Anonymní

Citovat
mno popravdě moc ne .. teď mam v planu asi ještě dnes dodělat par sekci (těch v kterejch skoro nic neni) do pruvodce a pak se musim no mam nějake starosti a potiže takove jak budu dal studovat se mi to dnes skomplikovalo. sil moc neni a ty co jsou se budou ted zamerovat jinam Smile
jinak v planu je ptoka navod uz snad konecne , do pripravy pujdou i slovenstiny a cestiny pro mcdc a idc Smile ale ufidime zatim
Tatranka
Anonymní

Citovat
cuhni na tenhle prinscren co maj nawebu u klienta Peer Web DC++ lol http://dc.peerweb.org/screenshots/pwdc_settings.jpg
Tatranka
Anonymní

Citovat
cum na tohle vylozene vostry http://xpojnt.iglu.cz/peerwebdc.JPG loleq checht Very Happy
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
No já právě vím. V tomhle klientovi nejsou ani změněný názvy položek. Je to prostě Strong, ale nejnovější CVS. Od víkendu ho používám.

Anonymní

Citovat
jo ještě mě napadlo to TOP 5 by nebylo marné rozdělit na klienty pro OP a pro obyč uživatele třeba do TOP5 OP bych to dal asi takhloe ZionDC, zDC, DCDM , Strong atd... kazdopadne do obyc bych se urcite zminil i o oDC a fulDC pac jsou to podle mne velmi kvalitni klienti i kdyz nenabizej tolik funkci Smile ale to je podle mě nechavam to na tobje navrh je udělat kolonku ještě pro opice Smile čuf
Tatranka
Anonymní

Citovat
jo ještě u toho Peer Web DC++ toho klienta bych no krom toho že je to kopirait se mi hrubě nelíbí že má nastaveno automatické logování na ty jejich dva huby možná to jde někde vypnout nefim ale ... naliju ti čistého vína momentálně pro mne tenhle klient neni moc důvěryhodnej možná se časem zlepší Smile
test - klient
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.