Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď *** Spojení odmítnuto cílovým zařízením
*** Spojení odmítnuto cílovým zařízením
Zelwa
Anonymní

Citovat
Poradi mi nekdo kde je chyba pri pripojeni mi to da hlasku *** Spojení odmítnuto cílovým zařízením...... DIKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
re
smart
Anonymní

Citovat
Podle mě s největší pravděpodobností nejede ten Hub, na který se zkoušíš připojit.
odmítnuto
Dana
Anonymní

Citovat
máme stejný problém, už několik dní se nám DC vůbec nikam nepřipojí, předtím jsme měli asi 6 Hubů a teď jsme úplně odříznutí Sad
re
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Jestli to předtím běželo a pak najednou ne, tak je podle všeho problém s blokováním DC++ iternet providerem.

Pro jistotu bych ale zkontroloval, jestli náhodou není aktivovaný firewall ve windows a pak jestli není nějak špatně nastaveno Active / Passive. Doporučil bych trochu experimentovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
odmítnutí cílovm zařízením
davek
Anonymní

Citovat
Mě to taky psalo tuto hlášku - stačilo vypnout antivirák.................
Re: odmítnutí cílovm zařízením
Marlboro
Big Boss
Big Boss

Citovat
davek napsal:
Mě to taky psalo tuto hlášku - stačilo vypnout antivirák.................

... antivirák bych osobně NIKDY nevypínal, protože za chvíli budeš sdílet jen infikované soubory a za ty můžeš na hubech "fasnout" až permanentní BAN.
Pokud chceš něco vypínat, tak maximálně firewall, ale radil bych ho mít zapnutý a povolit jen porty pro DC klienta, jinak budeš mít tak zavirovaný počítač, že se z toho nevzpamatuješ.

Jen pro info všem ...

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.