Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Je to normalni?
Je to normalni?
Manny
Anonymní

Citovat
Hledam urcity soubor. Maji ho vsak pouze uzivatele, kteri nemaji volne sloty. Nevadi, soubor si dam do fronty pro stahovani v presvedceni, ze se nejaky ten slot casem uvolni. A cekam. Hodinu. Dve hodiny. Pet hodin. Dvanact hodin. Jeden den. Dva dny. Ctyri dni. A uzivate bud maji sve sloty stale obsazene (i kdyz jich poskytuji treba 10), jini uz se davno z hubu odpojili a dalsi se uz po odpojeni zase vratili, ale svete div se, pri jejich navratu meli opet vsechny sloty obsazeny Shock .
Tak s touto vyse popsanou situaci se setkavam pomerne casto Sad . A rad bych se zeptal Vas, zda i Vy mate takove zkusenosti a co si o tom myslite. Opravdu stahuje od dotycneho sdilece sdilejiciho nejakych 8 GB permanentne deset jinych uzivatelu nebo je v tom nejaky podfuck? Rolling Eyes
Marlboro
Big Boss
Big Boss

Citovat
podfuck bych v tom moc nehledal, ale sám mám zkušenosti, že čekatelé na můj slot si stěžují, že se více než týden nemohou připojit. Problém je v tom, že když už někdo slot získá, tak většinou nestahuje jen mp3 a jiné malé soubory, ale stahují i celé filmy (700MB) a dokonce i DVD (4.5GB) a to už nějaký ten den trvá a pokud se neodpojí sám a já taky ne, tak ostatním userům se zobrazí "no slots available". Ale pokud se user odpojí, tak se připojí user z fronty čekatelů na slot ten, který jako "první" zkusí dostupnost slotů, protože DC klient "zkouší" sloty po nějaké době (např. 30s - já nevím, to bude vědět autor), takže ten, kdo to zkusí jako první, vezme ten uvolněný slot a ostatní zase musejí čekat. To znamená, že zde neplatí, kdo čeká nejdéle, tn má nárok na uvolněný slot.
Doufám, že jsem to vysvětlil srozumitelně. Když tak se klidně zeptej, co ti není jasné.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.