Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď upload downloadu
upload downloadu
Bougi23
Anonymní

Citovat
Zdravim,

mam problem, ktery nejak sam nevyresim tak se obracim na forum Guy with axe
Provider me kdysi odpojil od netu a pohrozil, ze jestli bude ode mne nekdo stahovat veci, ktere se nesmi tak me odpoji natrvalo , tak sem to vyresil sdilenim stoprocentne free veci jako je linux a tekno .... no a ted k veci, kdyz JA stahuju nejaky soubor tak ho muze ode me stahovat kdokolliv ikdyz ho nemam v share .. nevite nekdo jak tomu zabranim ???

Dík Bougi
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
mno, pro jistotu bych pouzival nejakeho starsiho klienta, ktery neumoznuje tento druh stahovani, nepouzivat segmenty, ale...
popravde receno, tak si nemyslim, ze tohle stahovani ma provider sanci zjistit, protoze se v podstate nejena o soubory, ale jejich velmi spatne identikovatelne casti.
tohle vsechno jsou veci, ktere se ti neobjevuji ve tvem share listu, tudiz to neni pro providera problem. nejvetsi obava provideru spociva v tom, aby je napr. osa nebombardovala dotazy typu: "identifikujte ip vaseho pocitace, ze ktereho jsou odesilany soubory s nazvem...Simpsons...Obsluhoval jsem...Pusinky.......... a to se ti pri tvem zpusobu pouzivani DC nestane.

Anonymní

Citovat
1) Takhle to v zákoně není.
1a) Pokud víš, že je kopie na netu nelegálně, tak to nesmíš ani stahovat.
Když zveřejňuji něco free, co se nesmí sdílet (mám na svém serveru počítadlo stažení a nechci aby někdo stahoval odjinud), tak to nedám na P2P.
1b) Pokud to nevíš, tak tě nemůžou trestat ani za sdílení. (Mimochodem já to většinou nevím, nikdo mi to nepošle poštou doporučeně. Programy chtěj odkliknout licenci, ale filmy většinou ne. )
2) Používat p2p sítě jenom ke stahování je tak trochu nefér vůči těm sítím i vůči ostatním klientům.
upload downloadu
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.