Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď dotaz pravdepodobne na segment
dotaz pravdepodobne na segment
tosinek
Anonymní

Citovat
Cau,
mam takovyto problem a nevim si s nim vubec rady. Nase DC bezi na LANu (kolejni sit), segmentove stahovani je zakazane a jak jsem videl nekolik screenshotu, tak to tak i lidi maji nastavene.

Problemem je, ze se mi od nekterych lidi v logu zapisuje soubor asi takhle: (priklad)

jmeno souboru | velikost
PAN PRSTENU CD1 | 50MB
PAN PRSTENU CD1 | 222MB
PAN PRSTENU CD1 | 251MB
PAN PRSTENU CD1 | 700MB //soubor dokoncen

Konecne jsem vysledoval, jak se to deje. Clovek stahuje, rychlost mu spadne na nula a pak zase vyskoci a pokracuje stahovani s tim, ze se tak vytvori jeden radek ve finished uploads (treba ten prvni s 50MB stazenyma).

Rad bych vedel, co je pricinou. NEvim, jestli se tohle da povazovat za segmenty. Dela to ruznym lidem a pravdepodobne nezalezi na typu pc, operacnim systemu, verzi klienta ani na firewallu. Delaji to vsechny klienty, zejmena ale nove strongy (maji nejvetsi zastoupeni), ale i apexy, dc++, ziony i stare verze bez segmentoveho stahovani.

Prosim o radu nekoho, kdo se s tim setkal a zahadu vyresil. Nekteri uzivatele to totiz pokladaji za segment a pak odmitaji pouzivat DC.

Dik
Re: dotaz pravdepodobne na segment
Mank
pašák
pašák

Citovat
ono se to tam zapisuje kdyz dyl je stahovani na 0 B/s az odpojenou spon tak nejak myslim Smile neny to segment

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.