Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď nelze vyhledavat + connection timout
nelze vyhledavat + connection timout
vojtanek
Anonymní

Citovat
Mam takovy problem: udelal jsem si doma sit z 2 pocitacu (oba win xp sp2). Jeden (na nej je pripojenej broadband inet) jede jako dhcp server a prideluje druhemu IP a sdili s nim inet. vse funguje, tak jak ma, akorat p2p (dc++) nejede v active modu na druhym compu. Prvni comp jede vpohode (vcetne dc++ v active modu) takze se domnivam, ze je problem v portech (tcp a udp). Nevi nahodou nekdo, jak se daj porty pro dc++ otevrit z 2. compu? mam za to, ze se to da taky udelat tak, ze se otevrou na 1. kompu a forwardnou na druhej... ale jak?? Poradte mi prosim nekdo!!! Moc bych chtel, aby mi dc++ jelo na obou v active modu!
PS: asi urcite neni problem v IP, protoze jakmile se pripojim na HUB (to jde i z 2. kompu), pise mi to tam, ze sem pripojen z externi IP (resp. z, te co mi prideli DHCP server od providera)
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
nejsem zadnej extra sitar, ale mam za to, ze je technicky vylouceny, aby v jeden cas pouzivaly jednu aktivni IP dva pocitace. to druhe pc ma urcite nejakou svoji ip adresu, akorat navenek vystupuje pod ip adresou toho hlavniho compu.

ja tedy kloudne neporadim Wink

vojtanek
Anonymní

Citovat
no jasne, v ip problem neni. o tom neni pochyb, ze kazdej komp ma jinou ip (prvni ma interni 192.168.0.1 a broadbendackou externi 213.220.... a druhej 192.168.0.2) prave proto rikam, ze v ip problem neni, ponevadz se do dc pripojim pod externi ip (tak, jak to ma byt) i z druhyho compu... spis bych potreboval poradit s tema portama... neverim, ze nekdo nema stejny problem lidicky!!!
nelze vyhledavat + connection timout
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.