Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď connection reset by server
connection reset by server
Anonymní

Citovat
lidičky, poslední tejden mi skoro na všech hubech po chvíli naběhne hláška" connection reset by server..." a odpojí mě. V čem je problém. Před tím to fachalo, nic jsem neměnil.... pomooooc

díky
x
xcx
Anonymní

Citovat
Buď je to nestabilitou internetového připojení a nebo v tom má prsty provider
Anonymní

Citovat
Provider = UPC. Všem lidem, co maj UPC, DC++ šlape...
Kvalita připojení: ping 10ms, stahování souborů z www jede plnou rychlostí...

Přeinstaloval jsem i na nejnovější verzi StrongDC++ 2.05 a pořád stejný problém...
Same_pRoBlEm
Anonymní

Citovat
aj ja mam UPC Chello internet a Existujúce spojenie bolo vynútene ukončené vzdialeným hostiteľom... Kedysi mi to ale vobec nerobilo! A som aktivny user...
to iste
pietro
Anonymní

Citovat
takisto mam upc chello...bude to uz raz tak, blokuju dc ludom ktori prilis vela stahuju...ja si to kontrolujem, viac nez giga nestiahnem za den...akurat ze neviem aka je pre providera unosna hranica Smile no ak to bude pokracovat aj napriek malemu mnozstvu stiahnutych dat, tak papaaa chello...inu moznost nevidim Smile
holland25
elév
elév

Citovat
Mne to Chello robi uz vyse 3 mesiacov... Chytam z toho infarkty... Doobeda vacsinou DC++ slape v pohode, ale poobede...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele holland25Odeslat soukromou zprávu
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Takže bych to uzavřel s tím, že tento problém je na straně stability spojení u vašeho providera, tedy UPC. Odpoledne je prostě přetížená síť.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.