Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Sekanie DC++ 0.699
Sekanie DC++ 0.699
perfecto
pašák
pašák

Citovat
Caves kluci.
Mam DC++ verziu 0.699 a mam problem. Seka mi ju. Uz som ju skusal aj preinstalovat, ale nepomohlo. Ked prekliknem, je jedno kde a kam, jemne mi ju trha, pomohli by ju vymenit za 0.698. Ta by mala uz byt stabilna, ze? Aspon tak je to uvedene pri instalacke. Tak ako? Poradte... Vdaka, s pozdravm Perfecto
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele perfectoOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
tuhle verzi dc++ jsem nemel prilezitost testovat, ale rozhodne se da doporucut zkusit downgradovat na starsi verzi. za zkousku nic nedas.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
perfecto
pašák
pašák

Citovat
nomatch napsal:
tuhle verzi dc++ jsem nemel prilezitost testovat, ale rozhodne se da doporucut zkusit downgradovat na starsi verzi. za zkousku nic nedas.

Ok, dik. Skúsim, že čo to povie, inak neviem, prečo mi to seká, keď mam doma 1024 ramku a dual core procák. Používam win xp (sp2). V každom prípade, iné mi aj tak neostáva.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele perfectoOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Opat sekanie
perfecto
pašák
pašák

Citovat
Tak som to downgradoval na 0.698 a po nejakom case mi seka uz aj tato verzia a to i napriek tomu, ze je oznacena ako "stable". Je teda mozne, ze by to bolo tym, ze vobec nelimitujem upload a ze prave on mozno sposobuje sekanie a dlhe lagy (oneskorenia v chate a pod.)? o vy na to?
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
zkus sekundarne jeste jine klienty treba czdc nebo stronga, presvec se ze ti klient momentalne nehashuje sdilene soubory coz zatezuje ve vetsine pripadu procesor na 100 a vede prave k sekani a trva to i nedy docela dlouho, doporucuju se pripadne alt+ctrl+del kouknout na tabulku procesu jako to vypada s vyuzitim ramky a procesoru, v nekterych pripadech muze dochazet k problemum pokud vyuzivas soucasne jine klienty jinych p2p teba torrenty a to i kdyz je nemas spustene .. ale to je ojedinele Wink

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.