Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Cílový počítač odmítá připojení...
Cílový počítač odmítá připojení...
Hurvajz
Anonymní

Citovat
Ahoj, mám DC++ a žádný firewall nemám zapnutý! Jsem active a jsme tři počítače připojené přes router. Když ale zapnu DC, u všech habů je hláška "Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl"...Už opravdu nevím, čím to může být. Poradíte mi prosím někdo? Díky!
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
podle me bude s velkou pravdepodobnosti problem v tom routeru. jde spustit dc++ na nem? pripadne se nejak pripojit mimo router?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
hurvajz
Anonymní

Citovat
Jo, asi je to tim routrem:???: , na jine snure to jede...Nevis jake (jestli vubec nejake) je reseni Confused Díky
hurvajz
Anonymní

Citovat
Jo, asi je to tim routrem:???: , na jine snure to jede...Nevis jake (jestli vubec nejake) je reseni Confused Díky
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Tam bude problem v tom, ze skrz ten tvuj router proste neprolezou porty potrebne pro fungovani DC++. chtelo by to nejak benevolentneji nastavit router. Ovsem konkretni rada se neda takhle na dalku napsat. zalezi na pouzitem hardwaru a softwaru. Ja navic nejsem velkeuj zadnej IT guru.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Cílový počítač odmítá připojení...
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.