Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď problémy s huby (UPC)
problémy s huby (UPC)
hanz
Anonymní

Citovat
ahoj
máte tady někdo taky problémy s připojením na huby??? často mě to odpojuje a někdy se ani nemůžu připojit. mám upc, a vim že někteří maj podobné problémy, nevíte někdo v čem je problém???
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
mam taky UPC a je to uplně ok, záleží jakou máš lajnu či jestli u vás nebyl nějakej výpadek či omezení linky Wink

WOLF
Anonymní

Citovat
Mám s tím taky takový problém.. Mám UPC (Praha 7) na rychlosti 4Mbps down / 256kbps UP a taky se mi tak rychle huby odpojují že nestíhám je nahazovat. Tahání jede pomalu a pokud není alespon napojeno 5-10userů/soubor tak se nedostanu ani na 20kbps/down/soubor. Netlimitera už dávno používat nemusím protože už samotný UPC to zřejmě zařídí za mě Smile Mám otevřeno cca 10-15 slotů a při součtu stahovačů to nedá ani 20kbps (tj - každej stahovač ode mne sosá max 1kbps a většinou klesá na míň.)
Nevím kde může být problém, protože klasický breouzdání via http běží OK. (kdyby bylo možno si "pingat" na HUBy, tak alespon bych věděl kde je problém.)

Pokud víte jak na to (nějaký tweakery na DC++, nebo zrychlovače (jako FastDC++ apod) prosím dejte vědět. Jinak bych se musel se službou UPC rozloučit a najít si někoho jinýho, kdo to omezovat nebude (a že konkurence existuje))

díky

WOLF
problémy s huby (UPC)
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.