Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď prokram nebo patch
prokram nebo patch
duke
Anonymní

Citovat
potřeboval bych program nebi patch na dc++ kterej by uměl odblokovat haby který maj třeba max 30 součaně připojenejch ja ch to potřeboval aby to bylo neomezeny
re
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Jestli jsem to tedy z tý tvý přehledný věty dobře pochopil, tak nevim nevim, jestli s tímhle pochodíš.
O takovémhle kusu software jsem ještě neslyšel. Každý hub má z principu svoje pravidla a většinou každý si skriptem zjišťuje na kolika hubech seš, kolik máš otevřeno slotů atd.
Pro tebe by byl ideální spíš nějaký emulátor, který by posílal hubu informaci, že jsi třeba jen na jednom hubu a máš otevřen jeden slot...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Re: re
Garfield
Anonymní

Citovat
nomatch napsal:
Jestli jsem to tedy z tý tvý přehledný věty dobře pochopil, tak nevim nevim, jestli s tímhle pochodíš.
O takovémhle kusu software jsem ještě neslyšel. Každý hub má z principu svoje pravidla a většinou každý si skriptem zjišťuje na kolika hubech seš, kolik máš otevřeno slotů atd.
Pro tebe by byl ideální spíš nějaký emulátor, který by posílal hubu informaci, že jsi třeba jen na jednom hubu a máš otevřen jeden slot...

jo a pak to bude fake a budou te vyhazovat a BANovat na vsech HUBech Smile
tatranka
Anonymní

Citovat
takovejch vecicek ale je mraky Smile sfinstvo proste na BAN Smile i kdyz vono to de i legalne s 1slotem a 1GB sem se dostal na 60hubu Smile) sem jen testoval byl to narez
prokram nebo patch
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.