Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Connection timeout
Connection timeout
cmelacek
člen
člen

Citovat
Prosím vás poradte mi.
strong dc++ 1.0 RC10 mi zobrazi seznam hubů a pak když se chci na jakýkoliv hub připojit,tak hlásí Connection timeout
Zkoušel jsem vše možné.
Jsem passive, mám vypnutý firewall a pořád nic.
Zkoušel jsem různé verze dc++
Najednou z ničeho nic to přestalo fungovat.

Děkuji moc za rady

Ondra
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele cmelacekOdeslat soukromou zprávu
cmelacek
člen
člen

Citovat
jeste upresnim hlaseni : Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel.

a to se deje kdyz se snazim pripojit na jakykoliv hub
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele cmelacekOdeslat soukromou zprávu
cmelacek
člen
člen

Citovat
Prosim vas, poradite nekdo ?

Ja jsem mluvil s providerem, ten mi zridil specialne pro me port na dc klienta,kterej jsem dal v nastaveni a stejne to nefunguje.

Firewall vypnutej
jsem passive

nefunguje ani jedna verze dc++ (vzdy mam nainstalovanou jen jednu verzi,ostatni jsou odinstalovany)

prosim pomoooc !!!!
cmelacek
člen
člen

Citovat
je tu vůbec někdo? ůůůůůůůůů !!!!
cmelacek
člen
člen

Citovat
tak mi provider nastavil primo port pro strong.
zadal jsem v nastaveni TCP a UDP a firewal s manualnim presmerovanim portu.

Ted se pripojim tak na jeden hub z 20ti.

ostatni huby stale : Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel.

nevite co s tim ?

haloo !!! moderatori fora !!! prosiiim.....
Anonymní

Citovat
tak koukam, ze jste tady pani moderatori uplne na nic
brko
Anonymní

Citovat
no, ono jde o to, kterej port byl providerem nastavenej. huby totiz bezi na ruznych portech a navic smery komunikace mezi uzivateli bezi na dalsich jinych portech. podle me nestaci nastavit pouze jeden
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Tohle není totiž až tak problém DC++ jako komunikace do internetu. Je třeba se kouknout třeba ve firewallu, co DC++ používá za porty a ty si pak nechat nastavit. Osobně si myslím, že by to měl komnplexně vyřešit provider (pokud to ovšem úmyslně neblokuje a teď nemlží).
Prakticky jediné nastavování portů v DC++ je v případě aktivního připojení v hlavním nastavení. Pokud ovšem DC++ nefunguje ani v pasivním módu při dobře nastaveném nebo vypnutém firewallu, tak je to třeba vždy řešit s providerem.
Jinak DC využívá většinou porty kolem 410. Myslím, že na hlavní stránce sourceforge je to přesně specifikováno. Zajímavosti jsou i zde -> http://usenet.jyxo.cz/microsoft.public.cs.server/0512/jak-zakazat-komunikaci-dc.html

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.