Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Mám problény spustit Moto GP 3 pomooooc :-)
Mám problény spustit Moto GP 3 pomooooc :-)
Ramstein-88
Anonymní

Citovat
Ahoj, mam problem, stahl jsem Moto GP3 a nemuzu ho spustit. Soubory mdf a mds jsem otevrel, hru nainstaloval. Spustil jsem program anti-blaxx, ktery by mel zrusit ochranu hry, vse je v pohode a pusti se mi zakladni menu jeste nez se hra rozjede. A kdyz dam stustit hru tak mi to napise:
A required security module can not be activated. This program can not be executed.
Což je v překladu asi toto: Požadovaná bezpecnostní jednotka nemuže být aktivovaná. Tento program nemuže být vykonaný.
Tak co s tím? Porad te mi prosiiiim jsem uz fakt zoufaly. Sad Diiik mooooc Smile Sad
Re: Mám problény spustit Moto GP 3 pomooooc :-)
killer.mw
elév
elév

Citovat
Ramstein-88 napsal:
Ahoj, mam problem, stahl jsem Moto GP3 a nemuzu ho spustit. Soubory mdf a mds jsem otevrel, hru nainstaloval. Spustil jsem program anti-blaxx, ktery by mel zrusit ochranu hry, vse je v pohode a pusti se mi zakladni menu jeste nez se hra rozjede. A kdyz dam stustit hru tak mi to napise:
A required security module can not be activated. This program can not be executed.
Což je v překladu asi toto: Požadovaná bezpecnostní jednotka nemuže být aktivovaná. Tento program nemuže být vykonaný.
Tak co s tím? Porad te mi prosiiiim jsem uz fakt zoufaly. Sad Diiik mooooc Smile Sad
Cool ten samy probl
f
ten samy problemmam i ja, muze mi taky nekdo poradit

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele killer.mwOdeslat soukromou zprávu
Mám problény spustit Moto GP 3 pomooooc :-)
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.