Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď zis to srovnani
zis to srovnani
tatranka
Anonymní

Citovat
je dobre az na ten zaver .. co znamena je poměrně stara verze programu ?? to jako že ten program tu už je dlouho nebo že dlouho nebyla nová verze Cool
ja nefim ale těhlech hodnocení bych se fakt vyvaroval : treba tohodle podle me neni duvod fuldc pouzivat to neni od tebe moc hezke Cool
to bys moh rovnou taky k rmdc napsat to ze lidem ktery ho puzivaj mizej data z disku , srovnani je pekne ale ty verdikty bych dal pryc Very Happy
jo a ty popup okna sou fakt sux Razz
jinak super aspon nekdo neco dela posledni tejdny je to celkem vsecko mrtve krmo cvsek se nic nedeje snad to bude lepsejsi.-)
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Díky za vlídnější slovo nez posledně a v podstatě i za pochvalu Smile . S těma verdiktama na tom asi něco bude. Dneska je ještě minimálně upravím, ne-li zruším.
Co se týče RM, tak jedna výstraha je hned nahoře na stránce a druhá jako poslední vlastnost. Rozhodně mu nechci nadržovat, protože jeho vlastnosti znám. Pak se taky stačí kouknout na jeho homepage, plnou informací o programu a popisu historie verzí. UT
Pop-up okna mi neber Confused . Ber to jako, že mám další motivaci stránku aktualizovat. Krom toho si je můžeš bloknout. Jo a možná čtvrtina lidí sem chodí z oblíbených záložek v browseru, tak to pro ně asi neznamená zas až tak velký problém Wink
Poměrně stará verze programu je blbá formulace. Myslel jsem tím, že je ten program postaven na nějaké čtyřkové řadě DC++. Aktualizace tedy přibližně rok žádná.
Ale jinak dík za návštěvu. Jako obvykle mě těší, že se tu ukážou lidi, co o tom něco ví.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
tatranka
Anonymní

Citovat
Sasser 0.019 je stavenej na verzi 0.667 Smile))
hmmmmm
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
je to tak.
na radu prichazi odstraneni vykricniku... Smile

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.