Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Sdílení souborů
Sdílení souborů
snack1
elév
elév

Citovat
Mám problém se sdílením nevim jak na to a nikde jsem o tom nenašel ani slovo, tak prosím hodte odkaz přímo na sdílení nebo poraďte děkuji. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele snack1Odeslat soukromou zprávu
MareceK
člen
člen

Citovat
Ahoj Smile

Soubor/nastaveni/sdileni/

Navod ako je to v strongu.... (v ostatnych skoro tak isto)
KLiCK

Dodo(CZ)
elév
elév

Citovat
Dodo(CZ),
Sdílení do downloadu.
Sdílená data mi užírají download (mám omezení dat na stahování) místo upload,
takže veškeré stahování i sdílení se objevuje v downloadu. Také ode mne stahují
data, která nemám ke sdílení zároveň ty které momentálně stahuji.V tomto případě
se Strong chová jako µTorent, kde nemusí být žádná data ke sdílení.
Prosím poraďte někdo co se s tím dá dělat.Je to v mém špatném nastavení?
Předem děkuji za rady, můžete mi to poslat i na e-mail: energo@email.cz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Dodo(CZ)Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Hele kámo, ty seš jako Jánošík, ale opačně. Ty bys jen chudým bral a nikomu nic nedával.

Všechny P2P sítě jsou o tom, že pokud něco chceš, tak musíš i něco nabídnout. Pokud je tvoje internetová kariéra založená na stahování z P2P, tak se zbav připojení s FUP.

Strong má stejnou vlastnost, jako klienti pro síť bittorrent a to je dobře. Sdílí totiž i nekomletní právě stahované soubory.

Nicméně ti dám jednu radu, ale pyšnej na ni nebudu. Abys omezil trafik na uploadu, tak sdílej starý věci a nebo věci, který má spousta lidí. Taky můžeš použít nějaký fake klienty, ale to si na tobě určitě smlsne někdo z mých kamarádů a přátel Very Happy

perfecto
pašák
pašák

Citovat
(CSSR)Seek-- napsal:
Hele kámo, ty seš jako Jánošík, ale opačně. Ty bys jen chudým bral a nikomu nic nedával.

Všechny P2P sítě jsou o tom, že pokud něco chceš, tak musíš i něco nabídnout. Pokud je tvoje internetová kariéra založená na stahování z P2P, tak se zbav připojení s FUP.

Strong má stejnou vlastnost, jako klienti pro síť bittorrent a to je dobře. Sdílí totiž i nekomletní právě stahované soubory.

Nicméně ti dám jednu radu, ale pyšnej na ni nebudu. Abys omezil trafik na uploadu, tak sdílej starý věci a nebo věci, který má spousta lidí. Taky můžeš použít nějaký fake klienty, ale to si na tobě určitě smlsne někdo z mých kamarádů a přátel Very Happy

s tym fake klientom to nebolo pekne Sad radsej nech zdiela stare veci, alebo hocijake blbosti. ale fake....to hadam nie.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele perfectoOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dodo(CZ)
elév
elév

Citovat
Já rád budu sdílet i mnou stahované soubory, ale proč mě mají ubírat download a nevzkazuje se to v uploadu. Poměr upload/download je 200Mb/20 Gb. Proč se mi to takhle chová.Musel jsem přeintalovat počítač a před tím mě to fungovalo dobře. Děkuji všem za radu jak to nastavit.Třeba to není v DC++, ale v počítači.Již si s tím lámu hlavu dloho a nemůžu na to přijít. Přivítám každou radu, kde je chyba v nastavení.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Dodo(CZ)Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sdílení souborů
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.