Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď StronDC++ has been crashed...
StronDC++ has been crashed...
Karel Grunt
elév
elév

Citovat
Prosím o pomoc , několikrát denně mi padá StrongDC++ 2.03 ( placka Strong.....has been crashed a odkaz na odeslání erroru odborníkům ,ale tam odsud se mi nikdo neozval), vše jinak normálně funguje , nějakej ten rok už přes DC stahuju . Jsem z toho na palici , přeinstalovával jsem snad 10x , (mám Athlon1.8GHz/FSB133MH, 1GB DDR , XPSP2,GF -6600,HD 2x120GB) prostě jednou to spadne za 5 minut, jindy za 5 hodin ale spadne to. HILFE !!!

Exception info :
Code: c0000005
Version: 2.03
Major: 5
Minor: 1
Build: 2600
SP: 2
Type: 1
Time: 2007-01-29 22:01:29
TTH: QSQC6YNATUL3IBPJEONU5573JEDWADF3PZ2SQYA

c:\documents and settings\big muscle\dokumenty\visual studio 2005\strongdc\client\clientmanager.cpp(180): ClientManager::findLegacyUser
c:\documents and settings\big muscle\dokumenty\visual studio 2005\strongdc\client\searchmanager.cpp(301): SearchManager::ResultsQueue::run
c:\documents and settings\big muscle\dokumenty\visual studio 2005\strongdc\client\thread.h(134): Thread::starter
f:\rtm\vctools\crt_bld\self_x86\crt\src\threadex.c(348): _callthreadstartex
c:\documents and settings\big muscle\dokumenty\visual studio 2005\strongdc\client\thread.h(134): Thread::starter
f:\rtm\vctools\crt_bld\self_x86\crt\src\threadex.c(326): _threadstartex
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Karel GruntOdeslat soukromou zprávu
Re: StronDC++ has been crashed...
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
Karel Grunt napsal:
Prosím o pomoc , několikrát denně mi padá StrongDC++ 2.03 ( placka Strong.....has been crashed a odkaz na odeslání erroru odborníkům ,ale tam odsud se mi nikdo neozval), vše jinak normálně funguje , nějakej ten rok už přes DC stahuju . Jsem z toho na palici , přeinstalovával jsem snad 10x , (mám Athlon1.8GHz/FSB133MH, 1GB DDR , XPSP2,GF -6600,HD 2x120GB) prostě jednou to spadne za 5 minut, jindy za 5 hodin ale spadne to. HILFE !!!

Exception info :
Code: c0000005
Version: 2.03
Major: 5
Minor: 1
Build: 2600
SP: 2
Type: 1
Time: 2007-01-29 22:01:29
TTH: QSQC6YNATUL3IBPJEONU5573JEDWADF3PZ2SQYA

c:\documents and settings\big muscle\dokumenty\visual studio 2005\strongdc\client\clientmanager.cpp(180): ClientManager::findLegacyUser
c:\documents and settings\big muscle\dokumenty\visual studio 2005\strongdc\client\searchmanager.cpp(301): SearchManager::ResultsQueue::run
f:\rtm\vctools\crt_bld\self_x86\crt\src\threadex.c(326): _threadstartex

tady ti s tim nepomůžem to je výpys chyby to je pro autora, každopádně odpověď nečekej dyby měl psát každému z těch tisíců lidí co používaj stronga a hodí jim to chybu Cool nejspíš ta chyba byla už opravena. A tobje doporüčuju zkusit starší verzi stronga nebo jiného klienta Cool najdeš je třeba tady u mě http://xpojnt.iglu.cz/clients.htm

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.