Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď nenactu seznam hubu
nenactu seznam hubu
som
elév
elév

Citovat
Prosím o radu,
Používám strong DC++ v. 2.02
Běželo mi bez poblému. Pak jsem nainstaloval ZONEAALARM, ale ten mi psal chybovou hlášku, když jsem v něm chtěl něco přenastavit (něco jako, že nemám práva nic měnit-prostě mě to nechtělo pustit do nastavení), takže jsem byl nucen ho odinstalovat – musel jsem restartovat PC a od té doby mi nejede Strong DC++. Konkrétně mi nejde načíst seznam hubů. Píše mi to tyto dvě hlášky:
- Stahování neúspěšné: Požadovaná adresa není v tomto kontextu platná
- Stahování neúspěšné: Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené

Ještě se mi na liště zobrazuje ikona (počítač s diskem) – unknow-\\-MSSQLServer. Ale všechno ostatní mi jede bez problému.

Zkoušel jsem projít nastavení Strong DC++, ale žádnou chybu jsem v něm neobjevil, podle mě vše zůstalo tak, jak jsem měl nastaveno předtím. Zkoušel jsem najít tyto chybové hlášky pomocí Google, ale žádnou kloudnou radu se mi nepodařilo najít.

Myslím, že BAN jsem nedostal, nejsem si vědom žádných porušení pravidel.

Prosím, muže mi někdo poradit co bych mohl ještě zkusit ? Kde hledat chybu ? Nerad bych shazoval celý Wokna.

Dekuji za jakoukoli radu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele somOdeslat soukromou zprávu
Re: nenactu seznam hubu
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
som napsal:
Prosím o radu,
Používám strong DC++ v. 2.02
Běželo mi bez poblému. Pak jsem nainstaloval ZONEAALARM, ale ten mi psal chybovou hlášku, když jsem v něm chtěl něco přenastavit (něco jako, že nemám práva nic měnit-prostě mě to nechtělo pustit do nastavení), takže jsem byl nucen ho odinstalovat – musel jsem restartovat PC a od té doby mi nejede Strong DC++. Konkrétně mi nejde načíst seznam hubů. Píše mi to tyto dvě hlášky:
- Stahování neúspěšné: Požadovaná adresa není v tomto kontextu platná
- Stahování neúspěšné: Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené

Ještě se mi na liště zobrazuje ikona (počítač s diskem) – unknow-\\-MSSQLServer. Ale všechno ostatní mi jede bez problému.

Zkoušel jsem projít nastavení Strong DC++, ale žádnou chybu jsem v něm neobjevil, podle mě vše zůstalo tak, jak jsem měl nastaveno předtím. Zkoušel jsem najít tyto chybové hlášky pomocí Google, ale žádnou kloudnou radu se mi nepodařilo najít.

Myslím, že BAN jsem nedostal, nejsem si vědom žádných porušení pravidel.

Prosím, muže mi někdo poradit co bych mohl ještě zkusit ? Kde hledat chybu ? Nerad bych shazoval celý Wokna.

Dekuji za jakoukoli radu

mno bude tim zone alarmem nejpravdepodobnejc sis to tim bloknul, a po odinstalaci to zustalo komplet v prdeli, zkus obnoveni systemu na dobu pred instalaci zonea. Wink

elév
elév

Citovat
Prosím Vás už 3 dny mě nejde načíst seznam hubů z adresy www hublist.org....
napíšeto stahování neúspěšné.
a nejdou ani otevřít stránky jednotlivých habů na internetu
Děkuju za radu čím to může být
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele milcamechosOdeslat soukromou zprávu
Nenactu seznam hubu
mulisi
elév
elév

Citovat
Ahoj, taky mam ten stejny problem jako uzivatel milcamechos. Uz treti den nemuzu nacist seznam hubu ze stejne adresy. Mam instalovany DC ++ 0,674. V cem je problem? Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mulisiOdeslat soukromou zprávu
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Tento hublist pravdepodobne nebezel. Zkuste jiny z hublistu nahore v menu a nebo si najdete rovnou adresu hubu pod odkazem Hitparada hubu.

elév
elév

Citovat
Mě to taky nejde a celkově si lidi stěžují, že to nefunguje? Není to nějaké bloklé? nejde mi stáhnout celkový hub list a když dám adresu na jednotlivý hub, tak se otevře, ale nejde mi stáhnout od nikoho ani Filelist (seznam jeho souborů). Ode mě si ale lidi stahují.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KatoOdeslat soukromou zprávu
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
Kato napsal:
Mě to taky nejde a celkově si lidi stěžují, že to nefunguje? Není to nějaké bloklé? nejde mi stáhnout celkový hub list a když dám adresu na jednotlivý hub, tak se otevře, ale nejde mi stáhnout od nikoho ani Filelist (seznam jeho souborů). Ode mě si ale lidi stahují.

takže nastavte si vic hublistu http://xpojnt.iglu.cz/navody/pruvodcedcklientem/publichublist/publichublist.htm

btw. blokovat to muže fire wall ale to by jste se nedostali ani na jednotlivej hub

for KATO : v nastabvení se přepni do pasive a pokud budeš chtít ručně stahovat fl od uživatelů v userlistu tak jedině od těch co nemaj zídku v ikonce u nicku páč ti jsou taky pasivní a spojení pasiv=pasiv nejde Cool

elév
elév

Citovat
Myslim, ze nikdo neni schopnej sdelit, proc nefunguje stahovani aktualnich hubu. Muze bejt klidne kvuli policajtum, protoze nefunguje ani stranka sourceforge dc++ a ani stranka odkazu na new web. Ano pratele, dc++ funguje na ilegalni bazi a proto se nemuzem divit ze se neco posere..... Jen doufam, ze Yoshi a Nev uz nesedej. Taky je mi divny ze jsem o tehle moznosti kriminalizace drive necetl, jelikoz jsem sporadicky uzivatel , ale tento problem pozoruji jiz dele. Asi to nikoho nenapadlo...... Smile) Drzme se.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele topgOdeslat soukromou zprávu
topg
elév
elév

Citovat
Jeste detail - me funguje cely DC+ normalne, akorat hublisty stahnu jen ty NO online. Proste ty textakovy seznamy, takze jen orientacni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele topgOdeslat soukromou zprávu
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Nevidel bych to tak cerne. Domena hublist.org je proste posledni dobou znacne nestabilni.
Pokud se jedna o policajty, tak mam pocit, ze tento hublist jiz par let neni kompilovan na uzemi nasi domoviny, takze se pripadne nejedna ani o nase policajty.

Pokud jde o ceske huby, tak by porad dostatecne aktualne mela fungovat domena http://www.hubparada.cz/

perfecto
pašák
pašák

Citovat
Ahoj.
Tiez by som mal jednu otazocku.Okrem toho, ze mi nejde nacitat hublist.org, nejde mi natiahnut ziaden z hublistov.Mam ich tam asi 5.Deje sa nieco s DC++ strong RC10?Lebo viaceri maju taketo problemy, navyse niekedy sa mi nedat vobec stahovat.Aj moji znami v mojom okoli maju podobne tazkosti a maju uplne iny typ pripojenia a ineho poskytovatela.Cize chyba bude inde.Doteraz mi to vsetko slo (som Active,mam verejnu IP a povolenu siet peer 2 peer,760 kbps/760 kbps) a za posledne 4 tyzdne to stale blbne.Bude to zas fungovat?Alebo sa mam rozlucit s Strong DC++ RC 10, nerad by som sa ho vzdal.Je najlepsi....Vdaka za pomoc a info.

S pozdravom Peter.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele perfectoOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Dnes jsem to otestoval a musím říct, že oba největší hublisty běží (hublist.org, dchublist.com). Jejich adresy jsou pod záložkou "Hublisty".

pašák
pašák

Citovat
(CSSR)Seek-- napsal:
Dnes jsem to otestoval a musím říct, že oba největší hublisty běží (hublist.org, dchublist.com). Jejich adresy jsou pod záložkou "Hublisty".

Uz to ide aj mne.Vdaka za info.Uz to hadam nebude haprovat...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele perfectoOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Teaser
elév
elév

Citovat
Hmmmmm tak me to dělá to samé a nejde mi ani jediný hublist Mad nejde nejde a nejde a už me to sere......

pomozte prosim, zkousel jsem i obadva víše zmíněné a taky nejdou...stale ta hláška že adresa není v tomto tvaru platná Crying or Very sad

rychle pomoct potrebuju neco sehnat, diky Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TeaserOdeslat soukromou zprávu
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
Teaser napsal:
Hmmmmm tak me to dělá to samé a nejde mi ani jediný hublist Mad nejde nejde a nejde a už me to sere......

pomozte prosim, zkousel jsem i obadva víše zmíněné a taky nejdou...stale ta hláška že adresa není v tomto tvaru platná Crying or Very sad

rychle pomoct potrebuju neco sehnat, diky Razz

můžeš zkoušet další Cool

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.