Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nejde skoro nic :p
Nejde skoro nic :p
ObiWan
elév
elév

Citovat
Ahoj Smile
Mám stažený a nainstalovaný DC++ 0.4034 . Když ho spustím, objeví se mi karta PublicHubs, která je ale prázdná (i po několika minutách čekání) a i když dám refresh (aspoň myslím, že je to refresh - takové dvě zelené šipečky vlevo nahoře) tak to zůstává pořád prázdné. Zkusil jsem tedy zadat adresu hubu ručně (CTRL+Q). Otevřela se mi nová karta , kde se pořád připojuje a připojuje a furt nic... Nejdřív se mi psalo něco ve smyslu vypršel časový limit, když jsem to zkusil později, píše se mi to " *** Connection refused by target machine " . Zkoušel jsem to při vypnutém firewallu a vyplém antiviru. Mám windows XP Profesional se SP2 (ten firewall, co je u SP mám vyplý taky). Mám neveřejnou IP, jsem nastavený jako Passive, všechno mám podle návodu na těchto stránkách. Všechny ostatní P2P programy mi jedou bez problému (LimeWire, E-Donkey, BearShare, Morpheus atd.) Zkoušel jsem i jiné verze DC(CZDC, StrongDC) ale výsledek byl stejný. Tak mě teda nenapadá, v čem může být chyba...
Předem děkuju všem za pomoc.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ObiWanOdeslat soukromou zprávu
to vypadá blbě
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
podle toho co píšeš, jsi vyzkoušel všechno, co se vyzkoušet dá. Osobně bych se zeptal svého poskytovatel připojení na to, jestli náhodou neblokuje porty pro dc++

adresu pro hublist zkus tuhle http://dcplusplus.unas.cz/h.txt, protože to je obyčejný txt soubor a mohl by jít stáhnout.

zkus se také ještě připojit na huby, které nejedou na portech 411. např. airline.no-ip.biz:3025, squat.no-ip.info:3000; punkerka.no-ip.com:3025

elév
elév

Citovat
Nevím, jak je to možné, ale zničehonic se to rozjelo Very Happy Najednou se můžu připojovat na HUBy, stahovat soubory atd Smile
Jenom jedna věc mi ještě nefunguje, nezobrazuje se mi seznam veřejných HUBů. A to ani když tam vložím nějakou novou adresu seznamu, kterou např najdu tady a kterou v internetovém prohlížeči normálně spustím, tak nejde, napíše to "Čas pro připojení vypršel".
Jinak jsem si ale všiml, že v nastavení je nějaká položka "HTTP Proxy (pouze pro seznam hubů)", kterou mám prázdnou. Nemohlo by to s tím nějak souviset? Pokud ano, co tam mám napsat, aby to fungovalo?
Díky moc za odpověď Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ObiWanOdeslat soukromou zprávu
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Http proxy má opravdu vliv na stahování hublistu. sám jsem jí měl svého času vyplněnou a bez ní hublíst nešel.
Musíš ale znát adresu a port proxy serveru, za kterým se nacházíš.

Vypisuje se tam pak i s portem. Podle klienta tam jsou na to buď zvlášť kolonky (adresa a port) a nebo se to píše do jedné. Dám příklad: nasrouter:3020

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.