Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DC++ "zamrzne" a já musím restartovat počítač
DC++ "zamrzne" a já musím restartovat počítač
Schaschek
elév
elév

Citovat
ahoj mám normální DC++0.674. Vždycky když chci jít stahovat, tak musím vypnout firewall v XP (Start-Nastavení-Síťová připojení-Internet ADSL-vlastnosti-upřesnit) a až pak se připojit. Spustím DC++, připojím se na hub - chvilku stahuju pak najednou se počítač jakoby zasekne (spuštěné programy - třeba Winamp na malou chvilku - cca 2 s přestane hrát) a od tý chvíle se začne download snižovat až klesne na O kb/s. Vypnu DC++ a snažím se kliknout pravym myší v liště na ikonku ADSL. Jenže nic se mi nezobrazí, takže se nemůžu ani odpojit. Jediný co mi zbejvá, tak je restartovat počítač. Jenže vždycky mi to udělá to samý. A se zapnutou firewall od XP sosat nemůžu...

Btw: to samý se mi kdysi stalo když jsem měl nainstalovanej Firewall od Keria. Tak jsem jí odinstaloval a bylo to dlouho dobrý. No a teď mám stejnej problém s Firewallem od XP - jenže ten nejde odinstalovat a ani bych ho odinstalovat nechtěl.
Mám Internet od Českýho Telecomu

Ještě připojím parametry ADSL při zapnutým Firewallu od XP:
Název zařízení: USB ADSL WAN Adapter
Typ zařízení: ISDN
Typ serveru: PPP
Přenosy: TCP/IP
Ověřonácí: PAP
Komprese: (žádný)
Vícelinkové rámce protokolu PPP: Vypnuto
Adresa IP serveru: 80.188.61.117
Adresa IP klienta: 88.101.193.93

Věřím, že se najde někdo kdo měl podobný problém a pomůže mi s řešením. Předem dík.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SchaschekOdeslat soukromou zprávu
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Možná bude problém v modernějším procesoru 64bit (jestli ho máš). Tam kdysi DC++ vykazovalo nestabilitu. Nový Strong by tuto chybu už neměl mít

jinak nevím co s tím. Já nemám problémy ani s DC++, ani s Kerio FW. Ovšem ADSL je navíc asymetrické připojení a to se rozebírá v častých dotazech ve fóru.

elév
elév

Citovat
(CSSR)Seek-- napsal:
Možná bude problém v modernějším procesoru 64bit (jestli ho máš). Tam kdysi DC++ vykazovalo nestabilitu. Nový Strong by tuto chybu už neměl mít

jinak nevím co s tím. Já nemám problémy ani s DC++, ani s Kerio FW. Ovšem ADSL je navíc asymetrické připojení a to se rozebírá v častých dotazech ve fóru.

No těžko říct čím to je. Zkoušel jsem podle návodu na jinym fóru povolit DC++ v XP Firewallu, ale prostě to mám asi ňák jinak, protože tam (Nastavení - ovládací panely - Síťová připojení - vlastnosti - Upřesnit) Má bejt nahoře položka nastavení - aspoň podle toho co mi řekli - jenže já jí tam nemám. Mám položku nastavení pouze vpravo dole a v ní jsou tři karty (Služby, Protokolování zabezpečení, ICMP). Když jsem odstraňoval Kerio z poče (tak před půl rokem), tak mi nešlo odinstalovat, tak jsem to odstranil natvrdo (Delete Smile ) no a teď jsem se díval do "Přidat nebo odebrat programy" a k mýmu překvapení jsem jí tam našel. Takže jsem jí odstranil, restartnu komp a uvidíme co to udělá..třeba se to posune k lepšímu. Tam je spíš divný, že já třeba 10 minut v poho sosám a pak najednou se to zpomalí až na nulu a zablokuje se připojení - fakt divný..Každopádně kdyby někdo věděl jak na to, napište mi to sem. Dík

Btw: nemůžete sem někdo dát návod jak nastavit to ADSL. Já totiž ani nevim kde to mám nastavit. Při kliknutí na modem mi to ukázalo jen aktuální připojení, ale nikde jsem to nastavit nemoh....Asi jsem lama... Mad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SchaschekOdeslat soukromou zprávu
DC++ "zamrzne" a já musím restartovat počítač
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.