Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nejde vyhledávat (problém nejspíš nebude v active a passive)
Nejde vyhledávat (problém nejspíš nebude v active a passive)
MethodCZ
Anonymní

Citovat
Zdravim,
Před časem mi z ničeho nic přestalo fungovat vyhledávání, at' už sem na jakémkoli hubu (myslím, že asi někdy době když vyšlo rc10 - používám stronga).Když sem ho jednou zapnul napsalo to :
"ZoneAlarm was detected in your computer. It is frequently responsible for corrupted downloads and is the cause of many "rollback inconsistency" errors.Please uninstall it and use an alternate product"
Používám ZoneAlarm a mám v něm všechno co se týká dc povolený..Normálně se na hub připojim, ale prostě nejde vyhledávání (z ničeho nic to začlo)..
Nevíte co stím?
Díky moc za rady[/i]
Re: Nejde vyhledávat (problém nejspíš nebude v active a pass
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
MethodCZ napsal:
Zdravim,
Před časem mi z ničeho nic přestalo fungovat vyhledávání, at' už sem na jakémkoli hubu (myslím, že asi někdy době když vyšlo rc10 - používám stronga).Když sem ho jednou zapnul napsalo to :
"ZoneAlarm was detected in your computer. It is frequently responsible for corrupted downloads and is the cause of many "rollback inconsistency" errors.Please uninstall it and use an alternate product"
Používám ZoneAlarm a mám v něm všechno co se týká dc povolený..Normálně se na hub připojim, ale prostě nejde vyhledávání (z ničeho nic to začlo)..
Nevíte co stím?
Díky moc za rady[/i]

buď přejdi na něco jiného nežli je ZoneAlarm nebo zkus jiného DC klienta nežli používáš

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.