Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď pomalý stahování
pomalý stahování
ferda
Anonymní

Citovat
je to asi dva dny co se mi zničeho nic zpomalilo dc++. nejvíc patrný je to při připojování na nějaký hub, čekám cca 4 minuty než se vůbec připojí, a pak při stahování kdy mi to nestoupne nad 9kb/s. jinak mám rychlej internet, na začátku stahování mi tam vždy na pár vteřin skočí dobrá rychlost, ale pak se to zpomalí a to i u lidí o kterých vím že mají rychlé připojení a všechny volný sloty. zkoušel jsem ho znovu naistalovat, dokonce i nejnovější verze nebo dc++, ale vůbec nic se nezměnilo. pokud by mi mohl někdo poradit, tak prosím poraďtě.
díky
Re: pomalý stahování
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
ferda napsal:
je to asi dva dny co se mi zničeho nic zpomalilo dc++. nejvíc patrný je to při připojování na nějaký hub, čekám cca 4 minuty než se vůbec připojí, a pak při stahování kdy mi to nestoupne nad 9kb/s. jinak mám rychlej internet, na začátku stahování mi tam vždy na pár vteřin skočí dobrá rychlost, ale pak se to zpomalí a to i u lidí o kterých vím že mají rychlé připojení a všechny volný sloty. zkoušel jsem ho znovu naistalovat, dokonce i nejnovější verze nebo dc++, ale vůbec nic se nezměnilo. pokud by mi mohl někdo poradit, tak prosím poraďtě.
díky

to je spíš problem s linkou Smile
od koho máš připojení k internetu ? a jakej druh připojení ?
vypada to jako FUP Smile ze po určitem přenosu objemu dat ti poskytovatel sniží rychlost připojení do konce dne tydne či měsíce Smile

aladdinekCZ
Anonymní

Citovat
Mám úplně ten stejný problém. Vše pomalé, ale net mi jede tak rychle jak má. Když stahuju přes IE tak rychlost v pořádku. Pomalé mám akorát DC Sad Stejně jako mi trvá několik minut než mi načte všechny uživatele.
Nevíte někdo kde by mohla být bota?

Když jsem jel přes ADSL tak vše v pohodě a jak jsem na UPC tak je to celý divný Sad
neprihlasenej Seek
Anonymní

Citovat
Evidentni omezeni sluzeb jako DC ze strany poskytovatele - tedy UPC Wink
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
neprihlasenej Seek napsal:
Evidentni omezeni sluzeb jako DC ze strany poskytovatele - tedy UPC Wink

je to děsivé ale vypadá to že jo taky sem zaznamenbal problémy řek bych že se to v příštích dnech dovíme

diskuze o tom http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=32490&postdays=0&postorder=asc&start=0

Anonymní

Citovat
mám upc, jinak net mi jedu správnou rychlostí, jenom dc++ je pomalý
dočetl jsem se že upc má technické problémy a začnou je řešit, tak doufám že to je pravda a nejen lži.
jinak všem díky za pomoc Smile
Bigger
Anonymní

Citovat
Ano, zřejmě to opravdu bude u UPC, jelikož mám úplně stejný problém jako ostatní uživatelé UPC-tedy je to asi dva dny co mi to vali pomalu
pomalý stahování
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.