Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď seká se to:(
seká se to:(
Tom
Anonymní

Citovat
Ahoj,potřeboval bych poradit,mam verzi 0.673,vždy,když program otevřu,a kliknu na ikonu PUBLIC HUBS,tak se mit to celý sekne,múžete mi říct někdo kde je problém??
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
ahoj,
Mně se to tedy neseká, ale mám pocit, že to program dělal pod Win98. Tenhle systém ale předpokládám, že asi nemáš Cool .

Napadají mě dvě řešení.
1. zkusit jiného DC++ klienta. Podle obliby nejspíše CZDC nebo StrongDC.
2. nastavit jako adresu hublistu zdejší hublist - http://www.dcplusplus.unas.cz/h.txt. Ten totiž není zkomprimován a program s jeho otevřením nemá skoro žádnou práci. Tímto by to ale asi nemělo být. Hublisty mně fungují všechny.

hublisty se nastavují v nastavení/stahování/nastavení hublistu.

Možná by pomohla pouze reinstalace stávajícího klienta.... těžko říci. když nepomůže nic, tak přijde na řadu kladivo Guy with axe
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
řešení
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
http://www.dcplusplus.unas.cz/phorum/viewtopic.php?t=47&highlight=win98
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
seka se to?
jarinCL
Anonymní

Citovat
ono se to sekne, ale kdyz chvili pockas, taxe to nacte.... ono to musi stahnout ten hublist z nakyho serveru. Vetsinou kdyz ses na DCcku, tak mas vytizenou konektivitu, pac sosas jak divej... takze musis chvili pockat, nez se to zpamatuje. jarinCL Smile
seká se to:(
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.