Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Problem se stahovanim
Problem se stahovanim
b
člen
člen

Citovat
mam nove nainstalovane DC++ , ale bohuzel se mi nedari stahnout ani jednu vec. Stoji ve fronte, ale Stahnuto je 0. jsem pripojen pres karneval
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele bOdeslat soukromou zprávu
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
A není to tím, že jen čekáš na to, až se protějšku uvolní sloty?
Jestli ano, tak ti to něco v tom smyslu píše.
Zkus podle návodu "Vyhledávání" najít jiné zdroje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
b
člen
člen

Citovat
ne ne sloty ma 3/6
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele bOdeslat soukromou zprávu
b
člen
člen

Citovat
s DC++ nemam zadne skusenosti, muzes mi prosimte rict co je to TTH ??
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
tak v tom případě to možná píše connection timeout. to musíš napsat, co ti program hlásí jinak to nevyřešíme.
možná máš zapnutý firewall, možná máš zaškrtnoutou voldu active, ale jseš passive. těžko říct.

TTH je kontrolní součet, který zajistí, že se může stejný soubor napojovat z více zdrojů. když ti to od někoho skončí, tak můžeš to samé napojit od jiného uživatele.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
b
člen
člen

Citovat
no, porad to pise pripojovani....

mozna, kdybys mi rek v jakym okne to mam hledat....... (npravdu s tim nemam zkusenost)
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
jdu spat, ale vsechno je to v sekci nastaveni popsano i s obrazkama. jestli to nevyresis, tak se zitra stav na hubu mbodyhub.no-ip.org. Budeme to resit online Wink
(OP)Seek
b
člen
člen

Citovat
DIK
Stahování
Drooo
Anonymní

Citovat
Nrmužu nic stahnout pise mi to slot no avalable, ale pritom ma vsechny sloty volne Shock
Problem se stahovanim
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.