Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď mapovaci port,rychlost stahovani
mapovaci port,rychlost stahovani
sopticek
Anonymní

Citovat
Ahoj pouzivam czdc++0,666M a pri spusteni mi vyskoci hlaska nepodarilo se otevrit mapovaci port.Nevite proc a co to znamena?
Dnes jsem meril rychlost svého bezdratoveho pripojeni knetu na dsl.cz a nameril jsem toto 933,6Kbps a obcas tam mam i 2,5Mbps,rychlost stahovani dat dnes 113KB/sec nekdy i 300KB/sec.a presto kdyz stahuju z DC tak mi to dava tak 2-6Kb.Nemuzete mi poradit cim by to mohlo byt?mluvil jsem o tom i se svym poskytovatelem netu a pry nic neomezuje.zkousel jsem i ruzne klienty ale se stejnym vysledkem.
Predem diky
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Jestli ti to opravdu neomezuje provider, tak prostě jen stahuješ od někoho s pomalým připojením.

Citovat
(CSSR)Seek-- napsal:
Jestli ti to opravdu neomezuje provider, tak prostě jen stahuješ od někoho s pomalým připojením.

ja nevim.zkousim to od vsech moznych.T1 i T3 no zkratka snad od vsech druhu a nic
mapovaci port
rich
Anonymní

Citovat
moze to provider urobit? napr. z dovodu obmedzenia stahovania z p2p? od mojmo providera by to aj vystalo, lebo taka je asi jeho politika. este pred tyzdnom mi to nehlasilo a tahalo mi to v celkom prijatelnej rychlosti, ale tento vikend sa to zrazu objavilo. No neviem, som novy zakaznik, tak asi ma nechcel obmedzovat od zaciatku, a urobil to az po par tyzdnoch.
Anonymní

Citovat
To všechno je dost pravděpodobné. Pokud uvádí, že může blokovat P2P sítě, tak se to samozřejmě týká i DC++
rich
Anonymní

Citovat
bohuzial, on to neuvadza. proste poskytuje neobmedzene pripojenie do internetu, ale zabuda zakaznikom oznamit, ze nieco take je u neho blokovane. proste potrebuje nahnat zakaznikov a to ze ich vlastne zavadza uz nie je jeho starost
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Osobne bych vznesl primou otazku na providera. Tim nic nezkazis.

Anonymní

Citovat
Poslal som mu mail dnes rano, ale asi tam dnes nikoho nemaju. Alebo maju podobnych otazok vela a uz na to ani neodpovedaju. Takze uvidime. Je totiz smiesne ak mi napriklad speedmeter ukaze rychlost 500 kbps a download je len 93 B.
rich
Anonymní

Citovat
Tak tu je odpoved: "pri flatovych programoch je nastavena agregacia tak, aby boli priorizovane sluzby, ktore najmenej zatazuju pripojenie a celkovu siet. To znamena, ze v ramci takejto priorizacie su "uprednostnovane" sluzby ako web, mail, ftp, pred ostatnymi sluzbami". Co viac povedat ....
mapovaci port,rychlost stahovani
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.