Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DC mi kazi internet!
DC mi kazi internet!
Milan SK
Anonymní

Citovat
Ked nieco zacnem stahovat tak chvilu to ide normalne ale potom zacne spomalovat rychlost az pomaly klesne na nulu a hned na to ma to odpoji zo vsetkych hubov a napise "Připojení resetováno serverem" ked sa tam pripojim znovu tak tak po chvili urobi to iste. Horsie je ze potom zacne blbnut cely internet a to tak ze ked idem na nejaku stranku tak ju nacita mozno do polovice (vo vsetkych prehliadacoch) a dalej nic... icq ide v pohode po celu dobu (az na to ze obcas uplne nachvilu vypadne internet). Fakt neviem v com to moze byt. Pomoze iba restart pocitaca inak asi pred mesiacom som reinstaloval windows lenze pred tym to bolo v pohode. To iste robi aj ked stahujem cez Ares.
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Mám podezření, že seš připojen přes ADSL a nebo nějaké jiné asymetrické připojení. Budu citovat z sekce FAQ.

ADSL a jiná asymetrická připojení mívají občas problém v tom, že se jim postupně zpomaluje download až se úplně zastaví. Dá se to vyřešit tím, že si zaškrtnete volbu Use small send buffer v Advanced. Také pomohlo použití klienta (např Strong nebo CZDC++) ve kterém jde nastavit nižší hodnoty pro upload. Poté již download fungoval dobře.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DC mi kazi internet!
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.