Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Amigo - Best
Amigo - Best
Rik(cz)
Anonymní

Citovat
Nechapu autora hubparady. Jak vsichni vime Amigo rozhodne nema 8100 useru a pokud pocitate rekordy,tak mate spatne informace o Bestikovi. Ten ma totiz rekord 8600 nikoliv vsak 8200. Takze neplete navstevniky tohoto hubu a radeji jdete na huby studovat. Diky
Omyly a domněnky
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Hubpáradu dělám naprosto poctivě a nestranně! Za tím si stojím. Když zaokrouhluji uživatele, tak je to vždy nahoru a jen na celé desítky.

1. Pod Hubparádou je jasně napsáno, že se zhruba mezi sedmou a osmou večer připojuji na VŠECHNY huby. To samozřejmě platí i o včerejšku. Takže i včera jsem "studoval na hubech".

2. U velkých hubů se v rámci objektivity připojuji najednou na všechny (top5), aby výsledky nebyly časově zkreslené. Pak sestupně na všechny ostatní.

3. Amigohub včera prostě měl asi 8096 lidí. Jen pro zajímavost, o víkendu jsem tam dokonce viděl víc lidí než na Best of all - něco kolem 8500. Total share bylo snad 485TB

Na závěr bych ještě dodal, že ani k jednomu z těchto hubů nemám žádnou užší vazbu. Nemám tedy důvod někomu stranit.
Sám jsem OP na dvou hubech, které ale se svou návštěvou zhruba kolem 100 lidí jaksi nemají ambice mluvit do top pořadí ...a i k nim jsem si dovolil napsat pravdivé údaje!

Guy with axe
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
pic
neprihlasenej admin
Anonymní

Citovat
http://dcplusplus.unas.cz/pic/amigo.jpg

je to sice o den dyl, ale aspon vypada realne, ze tam tech 8000 lidi bylo Wink
Amigo - Best
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.