Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Neznámá hláška
Neznámá hláška
profesor123
člen
člen

Citovat
Zhroutil se mi na počítači systém a tak jsem ho musel přeinstalovat a znovu nainstalovat i DC++, ale podařilo se mi zachránit konfigurační soubory, tmp atd., takže jsem chtěl pokračovat ve stahování, ale nyní mi to neustále při pokusu stahovat od někoho "Downloaded tree does not match TTH root". Může mi někdo říct, co to znamená, jak se můžu zbavit této hlášky a zda mám šanci navázat ještě na předešlé soubory?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele profesor123Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Už jsem to sice dlouho nedělal, ale mám pocit, že je problém v tom, že nesouhlasí TTH při napojování souboru. Chtělo by to ten soubor více oseknout. V tomto případě je asi nejlepší nastavit větší rollback někde v nastavení.

člen
člen

Citovat
To asi nebude ono, protože mi to píší všichni kteří sdílí soubory, které mám určené ke stažení a je jedno, jestli jsem je už začal stahovat nebo ne. Prostě nic, co mám vybrané z minulé instalace ke stažení mi nejde stahovat a pokud se o to program pokusí, tak se objeví ta hláška a u souboru mám "no users to download from"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele profesor123Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Ta druhá hláška znamená, že na hubu nikdo nemá tensoubor ke stažení.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
profesor123
člen
člen

Citovat
To vím, jenže ono mě to hlásí u souborů, které ve filelistech mají, já je mám již nachystané ke stažení nebo už částečně stažené a přesto se mi to po přeinstalování DC++ a pokusu o pokračování tam kde jsem skončil nedaří - vždy se to nejprve u každého případného zdroje pokusí projet soubory a postupně to u všech to nahlásí tu hlášku o TTH, odpojí se a přesto že ty soubory má, tak se tváří, že nikdo ke stažení není přítomen, což je blbost.
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Ono by možná pomohlo zazálohovat roztahané soubory a soubbor queue.xml, následně smazat download queue a zkusit nají ty soubory u lidí znova a dát je stahovat do stejného umístění jako soubory původní.

nic dalšího kromě změny hodnoty rollbacku mě už nenapadá

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.