Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Rozpad připojení k internetu !!!
Rozpad připojení k internetu !!!
Flooster
Anonymní

Citovat
Cs, mam problem casto se mi stava, kdyz mam DC Strong zapnuty, ze se mi rozpada pripojeni k netu. Mam ho u Telecomu a kdyz sem tam volal tak veskery testy dopadly pozitivne a zadnej problem u nich neni. a ten technik mi rekl, ze muze bejt problem s DCckem, prej ze kdyz to stahuje nak na MAXimum, tka se to muze tim rozpaddat. Nevite co presne mysli ? co mam nastavit a na jaky hodnoty ? ddik moc cus
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Podle mě to chce omezit maximální rychlost stahování z DC na nějakou rozumnou hodnotu.

vdf
Anonymní

Citovat
Více jak dva měsíce jsem trpělivě bojoval s Telekomem pro časté padání připojení a to nejen při stahování DC++, ale i při běžném surfování. Prakticky celou dobu jsem byl podezříván a místy i napadán ve smyslu : máte to špatně nainstalované,chyba je v počítači atd. Nakonec se po třetí !! návštěvě jejich technika / pokaždé jiného / ukázalo, že chyba je na jejich straně .
V nastavení modemu na kartě ADVANCED byly nízké hodnoty parametru MARGINE.
Tyto hodnoty jsou nastaveny poskytovatelem /Telekomem / prý v 5 tzv.Zonách.Ze strany uživatele jsou neovlivnitelné. Po úpravě těchto hodnot bylo ihned vše v pořádku.
Rozpad připojení k internetu !!!
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.