Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Stahování
Stahování
grudy
Anonymní

Citovat
Zdravíčko!
Mám DC++ 0.674 mam dva disky na jednom rekneme C mam nainstalovany DC++ a stahuji soubory ale na D. I kdyz dam vzdy stahovat na decko do nejakeho adresare, tak se to prvne stahne na to C do incomplete a pak se to prehodi na D. Jde to udelat ze by to rovnou stahovalo na to Decko do urciteho adresare jak jsem zadal? Pri vetsim objemu dat trva nez se to prekopiruje z C na D. Diky
Re: Stahování
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
grudy napsal:
Zdravíčko!
Mám DC++ 0.674 mam dva disky na jednom rekneme C mam nainstalovany DC++ a stahuji soubory ale na D. I kdyz dam vzdy stahovat na decko do nejakeho adresare, tak se to prvne stahne na to C do incomplete a pak se to prehodi na D. Jde to udelat ze by to rovnou stahovalo na to Decko do urciteho adresare jak jsem zadal? Pri vetsim objemu dat trva nez se to prekopiruje z C na D. Diky

v settings/nastaveni zaloska sdileni tam se nastavuji dve cesty jedna je pro stazene soubory a druha pro stahovane cili nedokoncene - v tvem pripade mas cestu ukladani nedokoncenych souboru nasmerovnou na disk c
mam dc taky na c a stahuju na d , obe cesty mam do prislusne slozky na d a mam tam jak nedokonce en tak pak i dotazene Cool

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.