Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď podivne stahovani
podivne stahovani
thennet
Anonymní

Citovat
ahoj, jsem novacek ve stahovani a chtel bych poradit:
obcas kdyz dam stahovat nejakej soubor tak se mi objevi ze moje stahovaci rychlost je zhruba nekde kolem 1.5MB/s
coz je blbost, soubor se stahne opravdu rychle a zda se ze je uplne v pohode (myslim velikost atd.), ale kdyz se ho pokusim
spustit tak mi okna hodej chybu ze soubor nelze otevrit.
jsem jen kojenec v plinach takze netusim cim to je.
Dik
Re: podivne stahovani
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
thennet napsal:
ahoj, jsem novacek ve stahovani a chtel bych poradit:
obcas kdyz dam stahovat nejakej soubor tak se mi objevi ze moje stahovaci rychlost je zhruba nekde kolem 1.5MB/s
coz je blbost, soubor se stahne opravdu rychle a zda se ze je uplne v pohode (myslim velikost atd.), ale kdyz se ho pokusim
spustit tak mi okna hodej chybu ze soubor nelze otevrit.
jsem jen kojenec v plinach takze netusim cim to je.
Dik

jedná se o fake soubor, podvodný uměle vytvořený v podstatě jen simuluje svou velikost
bohužel že to stáhneš se stane je dobré pak využívat ověřené soubory odtud
http://dc.sosej.cz/
http://www.dcmagnet.com/
pokud takovy soubor stahneš je dobré když na tom hubu napíšeš OP jakej a odkoho ten soubor je aby mohli podvodníka a jemu podobné vyhodit Cool

elév
elév

Citovat
s DC teprve zacinam a teprve se ucim, ale jednu vec nechapu, mam nastavene ze muzu stahovat od nekonecne lidi, ale i tak me to dovoli stahovat pouze od jednoho a u ostatnich me to pise all download slots taken... cim to?? diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Marlboro
Big Boss
Big Boss

Citovat
Mno, jestli to mas u mp3-jek, tak je to v poradku, protoze segmenty se navysuji podle velikosti stahovaneho souboru a mp3ky jsou dost male na to, aby mely vice segmentu - ale ty si je samozrejme muzes zmenit, a to v download fronte (ctrl+d) klikni na soubor a vyber si z nabidky Segmenty a zvol si, kolik chces.

Pokud se ti to vsak dela u velkych souboru, tak tento jev se vyskytuje az v zaveru stahovani, kdy na zacatku byl velky soubor rozdeleny na mensi casti (segmenty) a vsechny zbyvajici uz jsou stazene a zbyva pouze ten jediny, ktery stahujes. Pokud se ti zda, ze stahujes pomalu (je to zapricineno tim, ze ty rychle zdroje uz ti poslaly data na ty segmenty, ktere uz mas), tak muzes "zkusit" ten pomaly zdroj odpojit a doufat, ze se pripojis na nejaky ten predchozi, ktery byl rychlejsi, ale pozor ! on uz nemusi mit zase volne sloty !!!

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.