Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď rychlost stahování
rychlost stahování
makak
elév
elév

Citovat
Jak zvýším rychlost stahování v DC++? Prosím o ospověď. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele makakOdeslat soukromou zprávu
Re:
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Já bych navrhoval, aby sis u svého ISP koupil rychlejší linku.
Možná by ti mohlo rychlost trochu svýšit používání klienta StrongDC++, který podporuje segmentové stahování.
Samozřejmě jestli stahuješ od někoho, kdo je na modemu, tak ti nebude nic platná ani 100mbit lajna Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Agrimonia
Anonymní

Citovat
Já mám s rychlostí stahování taky problém, a to jsem připojená digitálně přes eurotel. Rychlost připojení je běžně 921 kb/s,ale když chci přes DC++ stahovat, tak to vydá nejvýš 3,9 kb/s. Nedá se s tím něco udělat? Díky za odpověď. Question Idea
Eurotel
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Já tedy osobně Eurotel nikdy neměl, ale když to na stahování z HTTP funguje a DC++ ne, tak podle mě Eurotel cíleně omezuje peer to peer sítě.
Já žádnou radu jak to vyřešit bohužel nemám.
Jestli to někdo vyřešil, tak se prosím podělte.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Problém se stahováním
Anonymní

Citovat
Mám ADSL a i když stahuji od člověka, který má DSL nebo Cable, tak mi to stahuje rychlostí klasického modemu. Někdy se mi stane že to stahuje rychlostí jakou má, ale to vydrží třeba hodinu dvě, a pak to spadne na rychlost klasického modemu. Jde to nějak stabilizovat na rychlost ADSL?

Dík za odpověď.
ADSL
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Je o tom psáno v sekci FAQ a i v úvodní zprávě tohoto fóra http://www.dcplusplus.unas.cz/phorum/viewtopic.php?t=2. Je to možná tím, že ADSL funguje na asymetrickém principu. tzn, že download hodně ovlivňuje upload. Proto se doporučuje omezit rychlost uploadu. Natoto je doporučován klient BCDC, který umožňuje regulaci rychlosti uploadu. Mám pocit, že to umí i StrongDC. Také by měla být v advanced settings zaškrtnuta volba Use small send buffer.

Jinak prakticky nemám vyzkoušeno. Jsem na wi-fi Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
whoops
Anonymní

Citovat
Nevim jestli to bude nekdo cist ale ten Eurotel opravdu mezuje P2P site Confused sou to kuy no Smile)
Eurotel
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Kazdy info ve foru se muze nekomu hodit, takze i tobe dik za prispevek.
Ja mam pocit, ze omezovani p2p bylo jednim z duvodu. proc probehla nedavno ta nic moc uspesna akce o pretizeni site Eurtelu.
Aiwa
Anonymní

Citovat
Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat, jaká je taková průměrná rychlost stahování na DC++? Jestli nějak nevybočuju:-) Díky:-)
rychlost
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Zadna rychlost DC++ neexistuje. Very Happy

To, jak rychle stahujes zalezi predevsim na dvou faktorech.
1. rychlost tveho downloadu
2. rychlost uploadu toho od koho prave neco stahujes.

Samozrejme ti to bude stahovat tou nizsi z techto dvou rychlosti.

Priklad: Mas drahou treba 2mbit linku od kabelovky, ale protoze stahujes od cloveka, co je pripojen modemem, tak ti to zcela jiste nepojede vic jak 5kb/s - je to omezeno rychlosti zdroje

Naopak: mas nejake treba wi-fi pripojeni 128kbit a povedlo se ti sehnat volny slot u cloveka, co je na koleji a ma upload liku treba 100mbit. Stejne ti to bude stahovat tvou maximalni rychlosti - neco kolem 16kb/s - ted je celkova rychlost omezena tvou max. rychlosti

Jestli ale preci jen chces slyset nejake prumerne cislo rychlosti stahovani, tak bych rekl, ze se muze pohybovat kolem 15 kb/s. to je ovsem jen cira spekulace. Koneckoncu ale i tech 15kb/s je docela slusna rychlost. prayer
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
lucky
elév
elév

Citovat
navod na obejiti omezeni rychlosti od eurotelu
http://www.cdma.cz/diskuze.php?vlakno=32134
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele luckyOdeslat soukromou zprávuICQ
zden
elév
elév

Citovat
zdary ve spolek, dc++ sem prvně poznal včera, zvlád sem ho nainstalovat, ale rychlost je strašně pomalá... mam připojení od karnevalu a zkoušel sem tahat od lidí, kteří sou taky na kabelu, přesto rychlost max 25kbps... dá se to ňějak zrychlit??? dik...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zdenOdeslat soukromou zprávu
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
zden napsal:
zdary ve spolek, dc++ sem prvně poznal včera, zvlád sem ho nainstalovat, ale rychlost je strašně pomalá... mam připojení od karnevalu a zkoušel sem tahat od lidí, kteří sou taky na kabelu, přesto rychlost max 25kbps... dá se to ňějak zrychlit??? dik...

Bohužel žádný DC++ akcelerátor neexistuje. Záleží čistě jen na rychlosti připojení obou lidí ve spojení.

Každý ale třeba nemá na kabelovce nejdražší připojení. Krom toho může mít zapnuté omezování rychlosti třeba právě na těch 25kbps - což podle mě není zase málo.

Ono rychlých zdrojů je obecně málo, ale věřím, že když se připojíš k někomu kdo je na LAN1 nebo LAN3, tak že to poletí. Nevím také jaká je max rychlost tvé kabelovky...

btw. můj kámoš, co je shodou okolností taky u Karnevalu ode mě včera stahoval video z pátečního zápasu rychlostí kolem 150kbps
zden
elév
elév

Citovat
to sem vsechno uz skusil, spis to mam asi nak spatne nastaveny... moje rychlos od karnevalu ma strop na 2000kbps, ale tezko rict, jesli se ji da vubec docilit... dik moc...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zdenOdeslat soukromou zprávu
rychlost stahování
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.