Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Rychlosto stahování u Strong DC ++
Rychlosto stahování u Strong DC ++
Slavinka
elév
elév

Citovat
Mám problém s rychlostí stahování. Jsem na kolejní síti o rychlosti 100Mb/s. Stahování máme povolené pouze po koleji. Když od někoho stahuji cokoliv, tak stahuji rychlostí 10kb/s. Přitom ode mne stahují ostatní rychlostmí nad 100kb nebo dokonce i 1 Mb. Zkoušela jsem také od těchto lidí (co jim to jelo rychle) stahovat ale stále stejně. S tímto programem moc neumím, tak bych prosila o radu.

Moc děkuji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SlavinkaOdeslat soukromou zprávuICQ
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Třeba právě Strong umí omezovat rychlost stahování a odesílání. Tak bych si dovolil tipnout, že ti od kterých chceš stahovat mají buď omezený upload a nebo třeba ty nějakou náhodou omezený download.

Citovat
To jsem zkontrolovala, neomezila jsem si to tam na těch 10kB. A navíc mi to od každého stahuje touto rychlostí.
Anonymní

Citovat
Promiňte, zapoměla jsem se u předchozí zprávy podepsat.
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Zvláštní, ale já bych na to šel od lesa. Nenápadně bych se zeptal někoho na PM, jestli neví proč to od něj běží těch 10kb/s. To asi bude nejsnazší.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
STORM
Big Boss
Big Boss

Citovat
Jojoo, ale je divne, ze vzdy od kazdeho stahuje 10 kil, to znaci to, ze to ma niekde obmedzene. Na tej koleji, ked stahujes od niekoho kto je tam, tak ti to taha rychlejsie ako tych 10 ? Lebo ak nie, tak to mas obmedzene pre celu network.

elév
elév

Citovat
Právě že od ostatních mě to stahuje od 100kb a někteří ode mě dokážou stahovat i rychlostí necelé 1Mb. Tak si nemyslím, že bych to bylo omezené po celé síti. A připadá mi divné, že od nikoho nestahuji více jak 10kb.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SlavinkaOdeslat soukromou zprávuICQ
STORM
Big Boss
Big Boss

Citovat
Este by som sa mozno spytal spravcu tej kolejni siete, ci to nejako neobmedzil, povedzme aby download z WAN nepresahoval nejaku rychlost. Vtedy sa moze stat to, ze ked povedzme desiati stahujete a rychlost je urcena na 140 kB, tak logicky to kazdemu klesne na uvedenych 14 kB, pretoze to limituje povedzme nastavenie vnutornej proxy na LANke. Takze skus sa spytat ostatnych, ci im to beha rychlejsie. Ak ano, moze byt este to, ze administrator zakazal vyssiu rychlost z nejakeho dovodu iba tebe. To vsetko zistis najlahsie tak, ze sa ho priamo spytas.

Vela zdaru Wink

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.