Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď chybné stažení souborů?
chybné stažení souborů?
honza2
Anonymní

Citovat
Ahoj .Zdravím všechny příchozí.Můžete poradit?Přes Stronga rc 10 jsem stáhnul hru F.E.A.R. Strong mi hlásí: staženo 100%,chyby žádné Ale soubor(je to v iso.)zůstává v nedokončeném stahování.Když se znova připojím začne kontrolovat TTH fear.iso,načte 31% a odpojí se.Dá se s tím něco dělat nebo musím tahat znovu a doufat,že to bude příště bez chyby?Alcohol 120 iso neotevře.Přes DAEMON jsem ho otevřel a nainstaloval a hra chodí,ale vypálit nejde ,při načítání v Neru i v Clone hlásí chybu.Dá se Strong nastavit tak aby chybu našel a opravil?Díky za rady.Pěkný den honza2
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
hmm, zvláštní chyba. pravděpodobně se to týká přímo Stronga jako programu a tak bych použil oficiální fórum tam http://strongdc.berlios.de/ . Já jsem tohle zatím neřešil.

Možná by stálo za pokus ten iso soubor přemístit na jiný disk a nechat ho znova stahovat do toho nového umístění. Program by zjišťoval co všechno má ještě stáhnout a třeba by chybu tentokrát našel. Tento postup se dá samozřejmě vyzkoušet i za použití jiného klienta.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.