Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď dotaz
dotaz
llemax
člen
člen

Citovat
Dnes první pokus s DC a objevilo se toto "> You provided wrong password, 30s ban."
Pokud se najde někdo kdo vysvětlí o co jde,budu ráda.Slovu ban rozumím,ostatní ani zbla.Dějuji Mad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele llemaxOdeslat soukromou zprávu
heslo
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Viděl bych to tak, že sis zvolil(a) přezdívku, kterou už má někdo zaregistrovanou. Lék je jednoduchý - změnit přihlašovací jméno UT
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Dotaz
llemax
člen
člen

Citovat
Starší ročník a asi na to fakt nemám,ale děkuji.Štrikovat ponožky u telky mě fakt nebaví,raději sedím u PC,no nic to nemění na tom,že jsem lama ex.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele llemaxOdeslat soukromou zprávu
re
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Pohoda. Vždyt se nic neděje. Mně už taky x let není náct Gives thy a finger
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Dotaz
llemax
člen
člen

Citovat
Very Happy Hi,Hi to mě už ani náhodou.Jen na okraj,nevlítla jsem do toho bezhlavě,nainstalováno asi tři týdny,pročetka jsem co se dalo na netu najít.No a dnes veká hrdinka si řekla "kdo se bojí nesmí na DC" a šla do toho.Je to tak jak to je,píšu to jen proto,že myslím,že to děláš/te dobře,jen jcou prostě "lidé různé" Přeju výdrž a co nejmíň blbců (vím o čem mluvím) Very Happy
:-)
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Děkuji za přání. Takhle nějak nabývám přesvědčení, že tu tahle stránka neí úplně zbytečně.

Já doporučuji nezanevřít na DC, protože to fakt funguje Wink
Dotaz
llemax
člen
člen

Citovat
Nezanevřu,DC za to nemůže.Nechám to trochu uležet a ještě to nastuduju.Dík,nejsem žádná vlezprdelka,ale po některých šílenostech co jsem na fórech četla,trochu obava byla se zeptat.No,babča je mile překvapená a drží palce. Yar good
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
ok, diky.
není třeba ale studovat moc literatury. na problém se špatným heslem opravdu stačí si změnit svoji přezdívku v kolonce "Nick" na nějakou méně tradiční
http://www.dcplusplus.unas.cz/pic/nast/01.jpg
Dotaz
llemax
člen
člen

Citovat
Jo,tohle je jasné.Ale je toho ještě dost co je temné.Když bude zle ozvu se.Neboj bezesné noci tě nečekají Mr. Green Ještě jednou dík.Pomalá Z.
dotaz
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.